مختصری درباره ستاره صنعت پرتو ایرانیان

مجموعه کارگاهی ستاره که در سال 1378 شروع به فعالیت در زمینه ساخت و تولید تجهیزات و لوازم جانبی دوربین های پرتونگاری نموده و در طی این سالها از تجربیات متخصصان زیادی در این زمینه بهره برده, تا سال 1393 با شرکتهای محدودی بصورت انحصاری همکاری می کرد. از آن پس این مجموعه با نام شرکت “ستاره صنعت پرتو ایرانیان” فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات رادیوگرافی صنعتی, طراحی و ساخت تجهیزات مرتبط با صنعت پزشکی هسته ای و نیز فروش مواد اولیه و تجهیزات مرتبط با صنعت تست های غیرمخرب و نیز پزشکی هسته ای, در دسترس تمامی شرکت ها و موسساتی که در این زمینه ها فعالیت میکنند به صورت عمومی قرار میدهد.

شایان ذکر است که شرکت ستاره صنعت پرتو ایرانیان در زمینه فروش ورق های سربی, ساخت و فروش آجر و بلوک های سربی, طراحی و ساخت و نصب درب های سربی و نیز سربکوبی و ایزولاسیون مراکز پرتونگاری پزشکی و صنعتی نیز فعالیت می نماید.

 قابل ذکر آن که, نشان SSP حک شده بر روی محصولات مرتبط با صنعت NDT و Nuclear Medicine, نشان تجاری شرکت ستاره صنعت پرتو ایرانیان می باشد  و وجود این علامت بر روی کالاها به معنی این است که کالای مربوطه در کارگاه های شرکت ستاره صنعت پرتو ایرانیان طراحی و تولید گردیده است.

با خرید مستقیم از ما, سود واقعی متعلق به شما خریدار و مصرف کننده عزیز می باشد.

بر این اساس شرکت ما تنها شرکتی است که محصولاتش را تا 90 در صد در کارگاه های خودش می سازد.